Články a zkušenosti

Jak připravit firmu na období krize?

Pojem krize se momentálně může zdát jako velmi vzdálený. Je ale třeba si uvědomit, že ekonomika má své cykly, které se pravidelně opakují. Pokud tedy nechcete nic podcenit, přemýšlejte již nyní, jak byste svou firmu na období krize nejlépe připravili.

Přečíst článek »

Jak vybrat ideální místo pro podnikání?

Jedna ze základních otázek, které firmy řeší před samotným zahájením podnikání, je volba místa jeho provozování. Orientujete-li se na koncového zákazníka, bude výběr naprosto klíčový. Toto rozhodnutí může mít vliv na to, jak se vaší firmě bude či nebude dařit.

Přečíst článek »

Mezigenerační předání rodinné firmy

Mezigenerační předání patří u rodinných firem k jednomu z nejrizikovějších okamžiků. Zhruba jen jedné ze tří firem se to totiž podaří bez větších problémů. Zbytek bohužel končí krachem nebo prodejem. Týká se to především menších a středně velkých firem, kde vůdčí roli stále hraje zakladatel.

Přečíst článek »

Jsou stravenky ještě IN?

Pro uchazeče o zaměstnání je stěžejním kritériem výběru místa mzda, ale není to dnes již jediný aspekt, podle kterého se rozhoduje. Na atraktivitě nabývají i zaměstnanecké benefity. A těmi nemusí být jen stravenky a nebo třeba mobilní telefon.

Přečíst článek »
Máte otázku specifickou pro vaši firmu? Napište nám, abychom se s vámi mohli spojit

...a nebo nám můžete zavolat. Stačí vytočit číslo 515 535 600 a od 8:00 do 16:00 nás vždy zastihnete.

Kancelář:
Kociánka 8/10
612 00 Brno

Telefonické spojení:
vedení firmy: 515 535 604
obchodní oddělení: 515 535 600

E-mail:
info@mar-ekon.cz

MAR-EKON s.r.o.
Bosonohy 501E (sídlo firmy)
642 00 Brno

IČ: 269 59 887
DIČ: CZ 269 59 887

Zápis u KOS v Brně, oddíl C, vložka 48093

Na této stránce v rámci poskytování služeb využíváme cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies upravíte v nastavení svého prohlížeče.